Gamintojai

Keitech
1996m kompaniją įkūrė ichtiologas, žvejys-sportininkas Kei Hayashi. Jis ilgus metus tyrinėjo plėšriųjų žuvų elgesį ir to pasekoje gimė kompanija KEITECH ir visame pasaulyje garsūs "valgomi" masalai.
O.S.P
Prekinis ženklas OSP (Osprey Spiritual Performer) priklauso Japonijos įmonei OSP, Inc. iš Tokijo. Jaukų kūrime ir testavime aktyviai dalyvauja garsus japonų žvejys Toshinari Namiki. Įmonė yra laikoma viena iš pirmaujančių žvejybos masalų gamintoja Japonijoje. Koks spiningistas nežino tokių pavadinimų, kaip Rudra, Asura, Bent Minnow, Yamato, Blitz? Visi masalai prekyboje pasirodo tik po išsamių testų. OSP nuolat ieško naujų sprendimų ir kuria naujus modelius. Paskutinė naujiena- vobleris Varuna. Be to, bendrovė gamina aukštos kokybės silikoninius masalus.
Deps
Kompaniją DEPS Kazumasa Okumura įkūrė 1997 metais Kioto mieste. Jo pagrindinė idėja - padaryti kažką unikalaus, kad DEPS produktai išsiskirtų iš bendros masės. Kiekvienas masalas ar spiningas yra testuojamas ne mažiau kaip 15 000 valandų ir tik tada patenka į gamybą. Tiek laiko reikia, kad ištobulinti galutinį produktą.
Decoy
Decoy
Mikado
Mikado
Yarie
Yarie
Ring Star
Ring Star
Forest
Forest
Jackall
Japonų kompaniją JACKALL įkūrė ponas Seiji Kato. Tai aukščiausios kokybės produktai sukurti naudojant kompiuterines technologijas. JACKALL- tai realiai mūsų vandenyse "dirbantys" masalai.
Timon
Firma Jackall sukūrė upėtakinių voblerių liniją ir ją pavadino TIMON. Pirmiausiai-tai masalai upėtakiams, bet žvejai pritaikė juos meknių, šapalų, ešerių ir net lydekų ar starkių gaudymui. Populiariausi modeliai- Tricoroll, Panicra, Midia, De-Pup, blizgutės Tearo ir Quattro spoon.
Yamatoyo
Yamatoyo yra valų gamintojas iš Japonijos. Jie gamina pintus, monofilamentinius, fluorokarboninius ir pavadėlinius valus. Tai pasauliniai lyderiai valų gamybos technologijų srityje. Jei yra žvejybos būdas, tai Yamatoyo neabejotinai turi tam tinkantį valą.
Sunline
Japonų kompanija Sunline-vienas didžiausių valų gamintojų pasaulyje. Pagal PE pintų, fluorokarboninių ir neilono valų asortimentą Sunline pirmauja Japonijoje. Nedaug kas gali pasigirti pintais „hibridiniais“ valais. Tai 8 gyslų valas, kur supintos 4 polietileno ir 4 poliesterio gyslos. Toks derinys gerina užmetimo tolį nekeliant valo kainos. Kompanija skiria didelį dėmesį ekonominės kalsės valams, kurie kokybe nenusileidžia brangesniems.
Manyfik
Manyfik
Antem (Angler'z System)
Antem (Angler'z System)
Katsuichi
Katsuichi
Halco
Halco
Babyface
Babyface
Evergreen
Tik žvejys gali suprasti kito žvejo reikalavimus žvejybos įrankiams ir tik labai geras žvejys gali sukurti aukštos klasės įrankius ar atskirus jų elementus. Tokia filosofija ir vadovaujasi japonų kompanija Ever Green International. Kompanijos devizas: form follows function-forma atitinka turinį. Kompanija išsiskiria savo masalų serijų išbaigtumu. Kiekvienas modelis sukurtas galvojant apie konkretų jo panaudojimo tikslą, o visa serija sudaro gerai apgalvotą sistemą. Visus masalus ir įrankius testuoja ir tobulina žvejų sportininkų ir gidų komanda iš Japonijos ir JAV.
Stormsure
Stormsure
Smith
Smith
Toughlon
Toughlon
Rublex
Rublex
Norstream
Norstream
Mullion
Mullion
Golden Mean
Golden Mean yra japonų firmos Evergreen padalinys, kuris gamina ekonominės klasės žvejybos įrankius. Tai aukšta kokybė už labai prieinamą kainą. "Aukso vidurys" - toks išvertus būtų pavadinimas ir tai matosi, kaip atsakingai žiūrima į kiekvieno įrankio kūrimą. Tikslus kiekvieno modelio pozicionavimas, surinkimas, įdomus dizainas, gera kilmė.
Aquatech Plastic
Aquatech Plastic
Ryobi
Kompanija Ryobi įkurta 1943 m. Pirmiausiai specializavosi aliuminio liejinių gamyboje. 7-ame dešimtmetyje pasirodė pirmosios žvejybinės ritės su aliuminio korpusu. Ryobi-vienas iš beinercinių ričių gamybos lyderių pasaulyje. Tai žvejų seniai žinomos Applause, Zauber ar Excia ritės. Paskutiniais metais kompanija išplėtė ričių gamą-pradėjo gaminti muselines ir multiplikatorines. UAB "Caputis" yra oficialus firmos Ryobi žvejybos padalinio atstovas Baltijos šalyse.
Imakatsu
Imakatsu
Mukai
Mukai
Z-Man
Z-Man
Vanfook
Vanfook
YGK
YGK
iDabur
iDabur
L.Baits
L.Baits
Baleno
Belgų kompanija gaminanti auštos kokybės aprangą aktyviam poilsiui, žūklei ir pramonei (Mullion pavadinimu).
Larus
Tai pirmas lietuviškas prekinis ženklas turintis plačiausią žvejybos reikmenų ir įrankių asortimentą bei atstovaujantis nemažai garsių užsienio gamintojų.
Lowrance
Lowrance pirmoji pasaulyje 1957m pagamino sonarą. Nuo to laiko, daugiau nei 50 metų, jie yra lyderiai tarp jūrinės elektronikos gamintojų. Dabar Lowrance priklauso tarptautinei bendrovei NAVICO inc.
Momoi
Monofilamentiniai valai-Nr.1 PASAULYJE. Pagaminta Japonijoje. Tuo viskas pasakyta. Firma MOMOI gamina ir PE pintus valus, įrengimus valų gamybai bei užsiima biocheminiais tyrimais ir šių produktų gamyba.
Usami
Japonų prekinis ženklas-naujas, bet pasaulyje jau pakankamai žinomas. Tai-subalansuotas kokybės ir kainos santykis. Daug sako vien tas faktas ,kad vobleriams naudojami OWNER firmos trišakiai kabliukai.
Tuf-Line
Tuf Line
Tokushima
Tokushima
Spinnex
Lenkų firmos Spinnex masalai žinomi daugelyje Europos šalių. Tai plati sukriukių ir blizgių vartiklių gama spiningavimui bei pilkeriai jūrinei žūklei.
Aquaz
Kompanija įkurta 1985metais P.Korėjoje. 2003metais pradėjo plėtrą į užsienio rinkas. Pradėjusi nuo vandens sporto reikmenų gamybos, dabar savo produktus siūlo žvejams profesionalams bei mėgėjams. Jų produkcija žinoma daugiau nei 30 pasaulio šalių.
Hakko
Puikūs vobleriai iš plastiko, pilkeriai, ekonominės klasės ritės ir meškerės.