Slapukų politika

Slapukas – tai nedidelis informacijos failas, atsiųstas į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį (pavyzdžiui, mobilųjį telefoną) Jums besilankant svetainėje www.larus.lt (toliau – Svetainė), ir išsaugomas Jūsų naršyklėje.

Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, juos apriboti ar užblokuoti, keisti slapukų pasirinkimus per naršyklės, kurią naudojate, nuostatas. Tačiau jei tai padarysite, kai kurios Svetainės funkcijos gali neveikti.


Kokius slapukus ir kam naudoja LARUS

Mes naudojame skirtingų tipų slapukus. Jie yra kategorizuojami pagal paskirtį, vietą Svetainėje, panaudojimo būdą ir saugojimo trukmę:

    - sesijos, būtinieji slapukai yra saugomi laikinai tol, kol Jūs lankotės Svetainėje,

    - statistiniai slapukai yra reikalingi tam, kad galėtume sužinoti Svetainės lankytojų naršymo įpročius ir galėtume užtikrinti nepriekaištingą Svetainės lankytojų patirtį Svetainėje.


Svetainėje naudojami šie slapukai:

Pavadinimas

Aprašymas

Rūšis

__utmt, __utmb, __utma, __utmc, __utmz

„Google Analytics“ slapukai naudojami kaupti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi Svetaine, ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie tai, kaip veikia Svetainė.

Statistinis

site_session

Būtinasis slapukas, naudojamas norint išsaugoti lankytojo sesijos būseną visose puslapio užklausose, būtinas tinkamam Svetainės veikimui.

Sesijos